O nas

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku drukarskim. Staramy się iść z postępem technologicznym i być na bieżąco z wszelkimi trendami panującymi na rynku. Wiemy jaki potencjał ma druk i staramy się go wykorzystać w aranżacji wnętrz, proponując klientowi różne formy zadbania o przestrzeń mieszkalną, biurową, jak również lokale użytku publicznego. Szczególnie polecamy druk wykonany w technologii lateksowej na drukarkach HP III generacji. Nowoczesna technika druku przekłada się na jego jakość i ekologiczność, a idealnie dobrane materiały sprawią, że wnętrze zmieni się nie do poznania bez angażowania dużych środków finansowych.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Możecie tu kupić fototapety - drukowane głównie na zamówienia, gdzie wymiar i kadr dopasujesz sam, obrazy na płótnie Canvas, naklejki oraz wiele innych ciekawych dekoracji, które nadadzą charakter i odpowiedni klimat twojemu wnętrzu.

Zachęcamy do kontaktu z nietypowymi tematami - nasz zespół postara się pomóc, doradzić i wykonać, ponieważ lubimy nowe wyzwania...

Pamiętaj jesteśmy polskim producentem.


Copyright 2017 Tapetolandia.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. realizacja egzyl.pl
GLS PAYU